simpsonai

Tik simpsonu fanams

rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

H2O ~Footprints in the sand~

Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Go down 
AutoriusPranešimas
Houmeris
Kalėdų senelio padėjejas
Kalėdų senelio padėjejas

Pranešimų skaičius : 147

RašytiTemos pavadinimas: H2O ~Footprints in the sand~   Pir. 02 16, 2009 1:28 pm

Metai: 2008
Žanrai: Romance, Drama, Psychological, Harem, School life, Fantasy
Siužeto autorius: Kira Inugami
Studijos: Zexcs
Serijų: 12 po 24min

Hirose Takuma yra aklas aukštosios mokyklos mokinys, tačiau aklumo priežastis nenustatyta. Mamos mirtis jam paliko dideli randa ir nuo to laiko jis yra labai vienišas. Dėl to Hirose persikrausto iš miesto pas savo dėde į kaimeli ir pradeda lankyti nauja mokykla. Naujoje mokykloje jis susipažista su keleta merginu. Artimiausios iš ju yra Kohinata Hayami, mergina kurios visi nekenčia ir kuri bando atstumti Hiroses draugyja . Kagura Hinata pasirodo turinti paslapčiu ir linksma ir laimynga Otoha, kuri nešioja mokyklos uniforma , bet niekad i ja neina. Hirosei bendraujant su panelėmis jo sveikata gerėja.

Mano nuomonė
Šitas anime man paliko nebloga ivaizdi, galejo tik pabaiga ilgesne padaryti , o taip tai piesimas ir siužetas mano manymu yra gan neblogi. Lyginant su kitais anime , tai šitas anime nepanašus i kitus , bent jau mano nuomone.

Pagrindiniai veikėjai

Takuma Hirose ( Igarsino: Ami Koshimizu )
Jis yra pagrindinis veikėjas. Jis yra tylus ir vienišas, turbut delto , kad aklas. Jo motina nusižudė tai sukretė hirose, ir dėl to jis persikraustė i kaimeli pas savo dėde. Naturaliai jis yra draugiškas ir bando su visais susidraugauti ka sutinka naujoje gyvenvetėje.

Hayami Kohinata ( Igarsino: Harumi Sakurai )
Mergina kuri sėdi šalia Hiroses. Ji grubiai kalba su kitais , nenorėdama draugu.
Ja dažnai apgaulioja , kartais net muša klasiokai ir vadina tarakonu , bet kažkodėl ji
nesipriešina. Hayami kilusi iš skurdžios šeimos ir gyvena viena. Jos šeima seniau buvo turtinga, tėvai dirbo daktarais , tačiau jie nepriemė pacientu be pinigų. Kaimelio žmonės sukilo prieš juos , sudegino ju namus ir išspyre juos iš kaimo išskyrus Hayami.

Hinata Kagura ( Igarsino: Ryoko Tanaka )
Kaimelio Seniūno anūkė ir yra viena turtingiausiu. Ištikrūju ji yra Hotaru Kagura , o Hinata yra jos vyresnioji sesuo žinoma kaip Otoha kuria mato tik Hirose. Kai Hinata nuskendo jos senelis privertė Hotaru tapti Hinata ir privertė kaimelio žmones galvoti, kad Hotaru nuskendo , o ne Hinata.

Otoha ( Igarsino: Mia Naruse )
Ji ištikro yra dvasia ir tik Hirose ja mato, bei girdi. Ji visalaik linksma ir visalaik atsiradus
iš niekur limpa prie Hiroses. Ji kreipiasi i Hirose kaip "Išrinktasis".
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://simpsonai.forumice.net
Antonella
Kas tu toks?
Kas tu toks?

Pranešimų skaičius : 5

RašytiTemos pavadinimas: ...   Antr. 01 26, 2010 12:09 pm

Man tai jis nelabai patinka ir nelabai kada ir ziuriu lol!
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą

H2O ~Footprints in the sand~
Rodyti ankstesnę temą Rodyti sekančią temą Atgal į viršų 
Puslapis 11